مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 − 7 =

عرضه مستقیم بالابر بیمار اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع بالابرهای بیماربا دوام ترین انواع بالابر های بیمار در بازارفروشنده عمده بهترین تجهیزات حمل بیمارقیمت فروش مستقیم بالابر بیمار اصفهان
بالابر بیمار (5)

بالابر بیمار برقی بیشتر مورد توجه و استقبال قرار می گیرد زیرا سهولت استفاده از آن بسیار بالا است. حتی برای سهولت بیشتر در کنترل بیمار توصیه می شود از ریموت کنترل نیز بهره برده شود. برقی بودن این وسیله،باعث سهولت در استفاده از آن شده است.

آشنایی با انواع بالابرهای بیمار

بالابر بیمار (3)

بالابر بیمار انواع مختلفی دارد که متعارف ترین آنها بالابر سقفی و بالابر متحرک است.

استفاده از هردو بالابر متحرک و سقفی باید سهولت انجام گیرد. قراردادن بیمار برروی صندلی و یا تسمه نگهدارنده بالابر نباید کار پیچیده ای باشد و همچنین مکانیسم بلندکردن باید قابل اطمینان بوده و عملکرد آن به سهولت انجام گیرد. حرکت یا مانور دستگاه باید هموار بوده و هدایت کردن آن برروی تمامی سطوح براحتی امکان پذیر باشد.

خریدار آینده نگر باید بالابر را قبل از خرید امتحان کند، به این صورت که ابتدا وسیله را بدون بیمار جهت ارزیابی سهولت استفاده مورد آزمون قرار دهد، سپس با سوار کردن بیمار برروی بالابر متناسب بودن آن را برای بیمار خاص (در خانه) یا گروهی از بیماران ارزیابی نماید. خریدار برای انتخاب یک بالابر بهینه برای خانه و یا بیمارستان علاوه بر موارد گفته شده باید به نقشه فیزیکی محل استقرار وسیله توجه کرده و همچنین نیازهای بیمارانی که قرار است از وسیله استفاده نمایند را ارزیابی کند. برای مثال، تعدادی از بالابرهای متحرک وجود دارند که پایه های آنها برای محل های زندگی بسیار بزرگ و جاگیر هستند؛ برخی دیگر نیز باتوجه به شکل ساختاری دستشویی و حمام قابل استفاده در این مکان ها نیستند.

با دوام ترین انواع بالابر های بیمار در بازار

بالابر بیمار (5)

بالابرها، مخصوصا بالابرهایی که برای مراقبت های خانگی خریداری میشوند باید بخوبی ارزیابی شوند. چرخ های این وسیله باید به خوبی حتی روی فرش های ضخیم حرکت کند و قدرت مانور بالایی در فضاهای تنگ و دست و پا گیر داشته باشد. فضایی برای نگه داشتن وسیله در زمانی که از آن استفاده نمی شود نیز باید در نظر گرفته شود.

صرف نظر از مکان استقرار وسیله، ارتفاع بیشینه و کمینه دستگاه باید با نیازهای بیمار همخوانی داشته باشد. برای مثال اگر بخواهیم بیماری را از تختش که ارتفاع نسبتا زیادی دارد به یک وان حمام استاندارد منتقل کنیم به بالابری با رنج وسیعی از ارتفاع نسبت به حالتیکه بخواهیم بیمار را از یک ویلچر استاندارد به تخت منتقل کنیم نیازمندیم.

فروشنده عمده بهترین تجهیزات حمل بیمار

بالابر بیمار (6)

مجموعه برسو فروشنده بهترین تجهیزات بیمار اعم از انواع ویلچر و انواع بالابر در اکثر شهرهای بزرگ ایران نمایندگی فروش دارد، از جمله:

  1. تهران
  2. شیراز
  3. اصفهان
  4. مشهد
  5. اهواز

قیمت فروش مستقیم بالابر بیمار اصفهان

برای استعلام قیمت فروش بالابر بیمار با کارشناسان ما تماس بگیرید ان ها شما را در این امر یاری میکنند.

 

برسو

جهت دریافت مشاوره و یا خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کم توانی پایان زندگی نیست آن را با توانخواهی جایگزین کنید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 2 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید