مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 5 =

ویلچر برقی ریموت دار B-Night-RS (بی نایت آر اس)

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویلچر برقی یکی از تکنولوژی های مناسب برای توان خواهانتفاوت ویلچر برقی مبله و تاشو در یک نگاهویلچر برقی کنترلی Bnight-Rs را از برسو میتوانید تهیه کنید می توانید مشخصات ویلچر ریموت دار را در متن زیر مطالعه کنیدویلچر بی نایت ار اسآیا به دنبال نمایندگی معتبر برای خرید ویلچر برقی کنترلی میگردید؟
ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (1)

افاد زیادی به دنبال ویلچر برقی هستند که بتوانند خودشان از راه دور آن را کنترل کنند متخصصان ایرانی توانسته اند ویلچری تولید کنند که کنترل داشته و به قیمت مناسب تر آن را وارد بازار کنند در این مطلب میخواهیم به آن بپردازیم.

ویلچر برقی یکی از تکنولوژی های مناسب برای توان خواهان

ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (5)

امروزه فراهم کردن رفاه و راحتی برای توان خواهان یکی از دغدغه های خانواده ها شده است ویلچر های برقی میتوانند مقداری از این رفاه و ارامش را برای افراد توانخواه ایجاد کنند اما این پایان کارنیست زیرا ویلچرهای برقی به دو دسته تاشو و مبله تقسیم میشوند که هرکدام به صورت جداگانه ایی فواید خاص خود را دارند .

تفاوت ویلچر برقی مبله و تاشو در یک نگاه

ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (4)

ویلچرهای برقی تاشو قابل حمل بودن و سبک بودنشان جز موارد حائز اهمیت میباشد که بسیاری از افراد به همین دلیل انتخابشان ویلچر های برقی تاشو میباشد. اما ویلچرهای برقی مبله شاید نتوانند تا شوند و یا قابلیت حمل و نقل نداشته باشند ولی صندلی راحت و مبله ایی که دارند یا موتورهای پرقدرتی که دارند باعث میشود طرفداران خاص خود را داشته باشند. شاید برای شما توانخواهان و یا اطرافیانتان پیش امده باشد که بخواهید ویلچرتان را با ریموت کنترل کنید این مسئله بیشتر برای پدران و مادرانی که کودک توانخواه دارند پیش می اید یا برای افرادی که بیمارشان توانایی کنترل ویلچر را نداشته باشد پس باید بگوییم که متخصصان ما توانسته اند این مشکل را برای شما خریداران ویلچربرقی رفع کرده و زندگی را برای افراد توانخواه تا حد ممکن راحت تر کنند.
در این مطلب میخواهیم به فواید و یک نوع بسیار با کیفیت ویلچربرقی تاشوریموت دار بپردازیم .

ویلچر برقی کنترلی Bnight-Rs را از برسو میتوانید تهیه کنید

ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (1)

ویلچرهای برقی تاشو دارای بدنه های آلومینیومی و سبک هستند که علاوه بر بدنه آلومینیوم موتورها وباتری های سبک نیز به سبک بودن این ویلچرها کمک میکنند.
ویلچر برقی بی نایت آراس یکی از همین ویلچر های تاشو با بدنه سبک هست که علاوه بر تمام فوایدی که یک ویلچر برقی تاشو میتواند داشته باشد یک ویژگی دارد که این محصول را از باقی ویلچر ها متمایز میکند .
این ویژگی ریموت دار بودن و کنترل از راه دور ویلچرمیباشد فرد توان خواه به راحتی میتواند زمانی که نیازی به استفاده از ویلچر خود ندارد با ریموتی که در دست دارد ویلچر خود را به سمت دیگیری هدایت کند و در استفاده مجدد همچنان با استفاده از ریموت ویلچر رو به سمت خود هدایت کند.

با طراحی و ساخت این ویلچر ما سعی بر این داشتیم که شرایطی را فراهم کنیم که همه افراد بدون کمترین محدودیتی بتوانند از ویلچر استفاده کنند زیرا خیلی از افراد به دلیل ناتوانی دست , عدم کنترل ویلچربرقی و یا افرادی که دارای مشکل ذهنی حرکتی هستند خود را از داشتن ویلچر برقی محروم کرده اند اما این ویلچر میتواند نوید خوبی برای این افراد باشد.

ریموت این ویلچر در ابعاد مناسب طراحی شده که امکان کنترل و حرکت در همه جوانب را به فرد دومی که میخواهد توانخواه یا بیمار یا سالمند را کنترل کند میدهد.

می توانید مشخصات ویلچر ریموت دار را در متن زیر مطالعه کنید

ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (6)

یکی دیگر از دغدغه های توان خواهان و بیماران حمل و نقل و جابجایی ویلچر های برقی تاشو هست که در طراحی و ساخت این ویلچر این مورد به شدت مد نظر قرار گرفته به همین علت ویلچر با کمترین وزن ممکن اما با بالاترین کیفیت تولید و به مرحله عرضه در بازار رسیده است .
ویلچر برقی ریموت دار یا همان کنترل از راه دور را میتوانید به راحتی داخل صندوق عقب اکثر خودروها قرار داد این وزن پایین دلیلی بر غیر ایمن بودن این ویلچر نمیباشد زیرا ویلچر برقی بی نایت ار اس در این زمینه امتحان خود را پس داده و تحمل وزن تا ۱۵۰ کیلوگرم را دارد. اکثر افراد این شرایط را دارند که نیاز به ویلچرهای با سایز نشیمن بزرگتر دارند عرض نشمین ویلچربرقی کنترل از راه دور در حالت عادی ۴۴ سانت میباشد اما کارشناسان ما شرایط افراد سنگین وزن را در نظر گرفته و شرایطی را فراهم کرده اند که بتوان سایز نشیمن ویلچر بی نایت ار اس را بزرگتر کرد و تا ۵۴ سانت قابل افزایش میباشد.

قدرت موتور این ویلچر ۲۵۰ وات میباشد موتورهای ویلچر بی نایت ار اس براشلس است موتورهای براشلس بیشتر در ویلچر های سبک استفاده میشود زیرا موتورهای کوچک و سبک اما پرقدرت هستند.

یکی دیگر از مشخصه های ویلچربرقی ریموت دار باتری های لیتیومی هستند که علاوه بر اینکه طول عمر بالایی دارند و بر خلاف باتری های سیلد اسید که باتری های خشک هستند و در مدت زمان کوتاه تری نیاز به تعویض دارند,مدت زمان بیشتری را کارایی میدهد. اگر بخواهیم بیشتر از فواید باتری های لیتیومی بگوییم باید اشاره کنیم به قابلیت بسیار مهم این باتری, استفاده در سفرهای هوایی میباشد. پس یک شرایط بسیار عالی برای افرادی پیش می اید که میخواهند از ویلچرشان در سفرهای هوایی استفاده کنند علاوه بر بدنه سبک و کاملا تاشو باتری های ویلچر نیز مناسب این سفرها میباشد.

ویلچر بی نایت ار اس

بدنه ویلچر بی نایت ار اس به رنگ کاملا مشکی و جذاب هست که در نگاه اول توجه هرمشتری خوش سلیقه ایی را جذب میکند تشک وپشتی مشکی و چرخها و بدنه مشکی همه به جذابیت این ویلچر اضافه میکند .

یکی از بهترین مزیت های ویلچر بی نایت ار اس میتوان به چرخ های طرح بادی سوراخدار ان اشاره کرد زیرا این چرخ ها در مسیرهای با پستی و بلندی و سنگلاخی از لرزش سالمند یا بیمار بر روی ویلچر جلوگیری میکند یکی از دلایل نام گذاری این ویلچر به نام بی نایت ار اس بخاطر وجود چرخ های اسپیس دار میباشد.

ویلچر بی نایت ار اس دارای تشک قطور اسپیس دار میباشد به دلیل فضاهای خالی موجود در تشک باعث ایجاد گردش هوا میباشد به همین خاطر از تعریق زیاد جلوگیری میکند.

ویلچربرقی بی نایت اراس میتوان دررده بهترین ویلچرهای برقی ایرانی قرار داد ویژگیهای منحصر به فرد این رتبه را به این ویلچر داده است.

آیا به دنبال نمایندگی معتبر برای خرید ویلچر برقی کنترلی میگردید؟

ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (3)

ویلچربرقی یک محصول کاملا مهم از باب کیفیت برای خریداران میباشد به همین خاطر خرید از مراکز معتبر ومطمعن بهترین راه میباشد. در این روزها همکاران زیادی درحال معرفی خیلی از محصولات برقی هستند که هرکدام از انها خصوصیات مخصوص خود را  دارند یکی از همین ویلچرهایی که خصوصیت های مخصوص خود را دارند ویلچر برقی بی نایت اراس میباشد.

خرید ویلچر بی نایت ار اس را از طریق مجموعه ما انجام دهید مجموعه برسو سعی بر این دارد که با مشاوره های قبل از خرید و اگاه کردن مشتری خریدی مطمعن و راحت را برای شما توانخواهان و مشتریان عزیز را فراهم سازد.

برسو

جهت دریافت مشاوره و یا خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کم توانی پایان زندگی نیست آن را با توانخواهی جایگزین کنید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 5 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید