مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 7 =

قیمت فروش بالابر بیمار اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه ویلچر پله رو با بالابرمعرفی انواع بالابر بیمار ایرانیتولید کننده بهترین بالابر بیمار اصفهانقیمت فروش عمده انواع بالابر بیمار
بالابر بیمار (6)

آیا میدانید بالابر بیمار چیست؟ فرق بالابر بیمار با ویلچر پله رو چیست؟ انواع بالابر بیمار ایرانی کدام است؟ قیمت بالابر بیمار چند است؟ بالا بر برقی مریض چه قابلیت هایی دارد؟

مقایسه ویلچر پله رو با بالابر

بالابر بیمار - (4)

بالابر بیمار برای بلند کردن و جابجایی بیمارانی که محدودیت تحرک دارند استفاده میشود. این دستگاه ها در بیمارستان ها، خانه های سالمندان و هر جای دیگری که مورد نیاز است، استفاده میشود. تنها کافی است تا جلیقه ی دستگاه را به طور صحیح به دور بیمار بسته و اجازه دهید که دستگاه به صورت خودکار بیمار را بلند کند. سپس میتوانید با کنترل خود بیمار را به جایی که میخواهید انتقال دهید.

ویلچر پله رو پله رو یکی از ویلچر های برقی است که جهت بالا بردن بیماران از پله ها مورد استفاده قرار میگیرد و برای کسانی که در خانه های آپارتمانی زندگی میکنند میتواند ایده آل باشد چون بسیاری از آپارتمان ها ممکن است فضای آسانسور زیادی برای وارد شدن ویلچرهای معمولی را نداشته باشند و برخی آپارتمان ها هم فاقد آسانسور باشند. این ویلچر با استفاده از موتور الکتریکی قدرتمند، غلتک و طراحی خاصی که دارد، میتواند بیمارهای سنگین وزن را هم تا هر تعداد پله بالا ببرد.

معرفی انواع بالابر بیمار ایرانی

بالابر بیمار (3)

استفاده از بالابر متحرک و سقفی باید سهولت انجام گیرد. قراردادن بیمار برروی صندلی و یا تسمه نگهدارنده بالابر نباید کار پیچیده ای باشد و همچنین مکانیسم بلندکردن باید قابل اطمینان بوده و عملکرد آن به سهولت انجام گیرد. حرکت یا مانور دستگاه باید هموار بوده و هدایت کردن آن برروی تمامی سطوح براحتی امکان پذیر باشد.

خریدار برای انتخاب یک بالابر بهینه برای خانه و یا بیمارستان باید به نقشه فیزیکی محل استقرار وسیله توجه کرده و همچنین نیازهای بیمارانی که قرار است از وسیله استفاده نمایند را ارزیابی کند. برای مثال، تعدادی از بالابرهای متحرک وجود دارند که پایه های آنها برای محل های زندگی بسیار بزرگ و جاگیر هستند؛ برخی دیگر نیز باتوجه به شکل ساختاری دستشویی و حمام قابل استفاده در این مکان ها نیستند.

بالابرها، مخصوصا بالابرهایی که برای مراقبت های خانگی خریداری میشوند باید بخوبی ارزیابی شوند. چرخ های این وسیله باید به خوبی حتی روی فرش های ضخیم حرکت کند و قدرت مانور بالایی در فضاهای تنگ و دست و پا گیر داشته باشد. فضایی برای نگه داشتن وسیله در زمانی که از آن استفاده نمی شود نیز باید در نظر گرفته شود.

صرف نظر از مکان استقرار وسیله، ارتفاع بیشینه و کمینه دستگاه باید با نیازهای بیمار همخوانی داشته باشد. برای مثال اگر بخواهیم بیماری را از تختش که ارتفاع نسبتا زیادی دارد به یک وان حمام استاندارد منتقل کنیم به بالابری با رنج وسیعی از ارتفاع نسبت به حالتیکه بخواهیم بیمار را از یک ویلچر استاندارد به تخت منتقل کنیم نیازمندیم.

تولید کننده بهترین بالابر بیمار اصفهان

بالابر بیمار (5)

انواع بالابر با کیفیت بسیار بالا در اصفهان تولید میشود. بالابر برای سالمندان، بالابر برقی مریض و سایر محصولات در اصفهان تولید و به اکثر نقاط کشور فرستاده میشود.

قیمت فروش عمده انواع بالابر بیمار

بالابر بیمار (6)

برای استعلام از قیمت بالابر بیمار کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشید. همچنین میتوانید با مشاوره رایگان بهترین و ارزانترین خرید را تجربه کنید.

برسو

جهت دریافت مشاوره و یا خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کم توانی پایان زندگی نیست آن را با توانخواهی جایگزین کنید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 + 7 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید