مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 + 5 =

خرید تشک ویلچر روهو از جای امن

آنچه در این مقاله می خوانید...

جنس تشک روهو چیست؟انواع تشک روهو مارک ها و برندهاتفاوت تشک روهوی کره ای با آمریکایی در چیست؟کارایی تشک روهو برای افراد معلولتفاوت تشک روهوی آمریکایی یا کره ای با سایز تشک های ویلچر چیست؟تشک روهو آمریکایی چه قابلیت منحصربه فردی دارد؟قیمت تشک روهوی آمریکایی بیشتر است یا کره ای؟
تشک ویلچر روهو (2)

خرید تشک روهوی امریکایی کار سختی به نظر می رسد چون تفاوت این محصول با محصولات مشابه قابل تشخیص نیست. ما به شما میگوییم که چه کارد کنید در ادامه همراه ما باشید

جنس تشک روهو چیست؟

تشک ویلچر روهو (1)

تشک روهو با جنس لاتکس یا نئوپرن و یا بدون لاتکس، زیرانداز مناسبی است برای افرادی که نمیتوانند روی ویلچرشان به مدت طولانی بنشینند و از نشستن روی سطح صاف اذیت میشوند. این تشک زیر ویلچرتان قرار میگیرد و شما را از زخم بستر نجات خواهد داد.

اینکه به شما عمل های متنوع انجام داده اید و و وزنتان بالاس تقصر شما نیست که زخم بستر میشوید. این که شما قبل از عملتان استرس دارید که چطوری بنشینید یا بعد از عمل های معروف و مرسوم پشت و کمرتان نشستن برایتان بسیارسخت و غیرممکن به نظر میاید باعث شد دانشمندان و طراحان به فکر این باشند تا برای شما ویلچرسواران همیشگی کاری کنند.

تشک های روی نشیمن که برای راحتی شما طراحی کرده ایم که وقتی روی آن مینشینید تاثیر آن روی گردش خونتان قطعاً چشم گیر خواهد بود و از دست زخم بسترهای گاه و بیگاهی که برای بیماران یا ویلچرسواران ایجاد میکند خیلی آرامش بخش است.

اکثر افراد بعد از اینکه تایم طولانی روی ویلچر نشسته باشید و فردی باشید ک دیابت هم دارید نور علا نور است و اینکه زخم بستر شوید فاجعه ی سختی است. اینکه با یک تشک خریدن و قرار دارد روی صندلی یا ویلچر یا صندلی خودرویتان باعث جلوگیری این همه اتفاق باشید قطعاً بسیار شیرین خواهد بود.

 

انواع تشک روهو مارک ها و برندها

تشک ویلچر روهو (3)

تشک روهو در سه مدل کره ای ایرانی و آمریکایی در بازار ایران موجود است. اینکه چه جنس هایی بخرید به انتخاب شماست و دستتان در خرید باز است اما اینکه از نظر تخصصی آشنایی ندارید و مردد هستید که کدامش برایتان ماندگاری و راحتی بیشتری به ارمغان دارد را به ما بسپرید.

تشک های روهو علاوه بر کمک به گردش خون در ناحیه ی کمر به پایین و نشیمنگاه که محدوده است که در تایم های طولانی مدت روی صندلی و یا ویلچر یا حتی در خودرو در حین مسافرت یا جابه جایی ثابت میماند به قابلیت های خاصی دارد که از خواندنش خوشحال میشوید.

اولین قابلیت قابل ذکر را مخصوص شاد شدن دل خانم ها میگویم، این تشک قابلیت شستشو با آب و صابون را دارد و خیالتان راحت تا دستی به سر و گوشش بکشید سریع مثل روز اول برق میزند.

این تشک نازنین قابلیت بادکردن با تلمبه همراه یا تلمبه های دستی را نیز دارد و میتوانید در صورت استفاده مداوم گاهی هم بادش را تنظیم یا کم و زیاد کنید که این دست خودتان است.

این تشک دارای کاوری است که ضد تعرق است و این ویژگی باعث میشود شما از بابت خیسی یا حس رطوبت آزار دهنده ای که ممکن است گاهی وقتی تایم های طولانی یک جا مینشستید این را تجربه میکردید دور شوید و یک حس مثبت جدید را بچشید، حس اطمینان و آرامش.

این تشک وزن چندانی ندارد و تقریباً ۱ کیلوگرم وزن دارد. پس دقیقاً درست حدس زدید این تشک را هم میتوانید جابه جا کنید و هرجایی که مینشینید زیرتان قرار دهید هم امکان حمل آن در مسافرت و مهمانی رفتن های کوتاه مدته خارج از منزل هم میسر است.

این تشک طراحی شده از حبابهای تخم مرغی شکل بادی است که ارتفاع آن تا ۵سانتی متر است و بستگی به نوع کاربری آن در واقع سایز نشیمن شما و ویلچرتان در دسترس قرار گرفته تا خریدتان راحت تر انجام شود.

اما اگر کنجکاو هستید دقیقأ سایز بندی آن را هم بدانید تشک ویلچر روهوی کره ای موجود در بازار معمولاً ۸*۸ است یعنی تعداد تخم مرغ های حبابی آن ۸ عدد در طول  و  ۸عدد در عرض است.

 

تفاوت تشک روهوی کره ای با آمریکایی در چیست؟

تشک ویلچر روهو (2)

تشک کره دارای جنس بدون لاتکس و نئوپرن است و تشک روهوی آمریکایی جنس لاتکس دارد. هر دو از کیفیت خوبی برخوردارند ولی سلول های تشک روهوی مواج کره ای ۸*۸ است سلول های تشک روهوی آمریکایی ۹ در ۱۰، ۱۰ در ۱۰، ۹ در ۹، ۸ در۸  است.

هر دو مدل قابلیت شستشو دارند و بادی هستند و تحمل وزن آنها تا ۱۲۰ کلیوگرم است. هر دوی این تشکها را میشود روی ویلچر، مبل، صندلی، صندلی خودروهایتان استفاده کنید و از کیفیت آن بهره ببرید.

 

کارایی تشک روهو برای افراد معلول

به دنبال این اتفاق توزیع نیروی وزن روی ناحیه ی کمر و نشیمن خوب انجام نمیشود و این خون مردگی و این فشار مداوم بر این نقاط یا نواحی  پشت به ترتیب اول از روی پوست و به دنبال آن پوست و به دنبال آن ماهیچه دچار از بین رفتن بافت میشود.

زخم بستر ایجاد شده روی بدن بر اثر فشار یا برش یا اصطحکاک ناگهانی میتواند تشدید هم پیدا کند و شرایط را وخیمتر کند و این در حالی است که شما به کارهای روزانه تان پرداختید و روحتان هم خبر ندارد.

این زخم روی بافتی از بدن اتفاق میافتد که بین استخوان و پوست بدن است. این زخم ها در نقاطی از بدن مثل شانه هایتان، آرنج هایتان یا پاشنه های پاهایتان هم ممکن است اتفاق بیافتد پس ماساژ و چک کردن چند مدت یکبار را حتما جدی بگیرید.

علت اینکه زخم بستر در بخش هایی از بدن که استخوان های بزرگ دارند بیشتر اتفاق میافتد این است که این بخش ها دارای بافت چربی کمتری وجود دارد و لایه ی محافظ چربیه در این بخش ها کمتر است.

این اتفاق یعنی ایجاد زخم بستر هم در سه مرحله ایجاد میشود. اولین اتفاق این است که رنگ سطح پوست این نواحی قرمز مرده خواهد شد و با فشار دادن این ناحیه تغییر رنگی ایجاد نمیشود.

در ادامه بخشهایی از پوست شبیه تاول کنده میشود و ممکن است شما را به شک بیاندازد که آیا زخم بستر هست یا حساسیت کوچکی رخ داده که حتما نظر متخصصی را در این زمینه جویا شوید. کم کم تمامی سطح آن قسمت از پوست عاری میشود و زخم حالت زخم باز خواهد داشت.

خب دوستان امیدورام که حتما چکاپ بروید و اتفاق های بعدی را تجربه نکنید ولی اگر میخواهید بیشتر راجب این موضوع نه بدانید نه تجربه کنید حتما یک روهو تهیه کنید، جنسش مهم نیست چه مارکی باشد ولی لطفا تلاش کنید به سلامتی خودتان اهمیت دهید چون شما برای کشور ما مهم هستید.

تفاوت تشک روهوی آمریکایی یا کره ای با سایز تشک های ویلچر چیست؟

تشک ویلچر روهو

تفاوت تشکهای معمولی با تشکهای روهو حالا چه آمریکایی چه کره ای یا ایرانی این است که این تشکها بادی هستند و دارای خلل و فرج یا فضای توخالی و توپری هستند که قابل انعطاف برای تحمل وزن بالا ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیلوگرم نیز هست.

هوا درون فضای توخالی بین سلولها قرار گرفته و در اصل بین دو سطح نشیمنگاه شخص ویلچرسوار و کفی نشیمن ویلچر قرار میگیرد و باعث میشود از خون مردگی یا سکون بودن خون در ناحیه پشت و لگن که دارای استخوانهای بزرگی در بدن انسان است جلوگیری شود.

این موضوع که ناحیه ی لگن دارای استخوان های بزرگی هستند و شما تایم طولانی روی ویلچر ثابت نشسته اید باعث میشود که امکان آسیب پذیری نسبت به زخم بستر در نشیمن شخص بیشتر باشد  و این تشک این اتفاق را خنثی میکند.

این تشک ها مناسب برای پوستهای حساس طراحی شده و در اصل دارای ۶۴ سلول  تخم مرغی یا بادمجونی شکل است که برش خورده و در سایزبندی های کوچکتر به مشتریان ارائه میشود.

 

تشک روهو آمریکایی چه قابلیت منحصربه فردی دارد؟

ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (5)

متاسفانه تواخواه این موضوع را حس نمیکند و سیستم عصبی او این فرمان را به بدن منتقل نمیکند که بدن نیاز به یک جابه جایی یا تحرک جزئی دارد تا گردش خون راحت انجام شود.

افراد معلول و توان خواه مدتها در مکانی نشسته و چون بی حسی موضعی ی کامل روی ناحیه کمر و نشیمن و پاها دارن باعث میشود جریان گردش خون تضعیف شود و به سختی پیش برود.

البته ایرانی های نازنین هموطنان کنجکاو و کاوشگر کشورم این قابلیت ضد اشتعال را آنقدر جدی نگیرید که لطف کنید و با مشعل به جانه تشک طفل معصوم سوقصد کنید لطفا به خودتان رحم کنید.

هرچند بدانید که امیدوارم این تشک جلوی مشعل هم مردانه بایستد و بتواند سربلندتان کند اما لطفا امتحانش نکنید.

قیمت تشک روهوی آمریکایی بیشتر است یا کره ای؟

دوستان این را همه میدانیم که قطعاً مدل آسیایی (کره ای) قیمت کمتری دارد ولی از نظر کیفیتی قول من را دارید که اگر یک تشک آکبند و نو روهوی آمریکایی بخرید کیفیت بسیارعالی را خرید کرده اید و پشیمانی ندارد.

نگران نباشید، خریداران روهوی کره ای شما هم باختی نداده اید و این تشک کیفیتی دارد که از متوسط به بالاس و ما در فکر افزایش موجودی آن هستیم.

چون ما میدانیم اگر بدانید این همه ویژگی خوب را فقط با هزینه ای کم میشود خرید و از کلی اتفاق منفی جلوگیری کرد قطعا با تدبیر عمل میکنید و یک روهو برای استفاده ی روزانه تان تهیه میکنید و یکی اضافه تر هم برای روز مبادا در خانه تان کنار میگذارید.

 

هر دو مدل را ما میتوانیم به مشتریانمان ارائه بدهیم فقط کافی است با مشاورین ما تماس بگیرید و ابعاد و سایز و مارک مد نظرتان را بگویید، قیمت ها را بپرسید و تشک محبوبتان را انتخاب کنید و آدرسی به ما بدهید تا آن را تا درب منزلتان بیاورند و شبیه خوردن یک لیوان لیموناد خنک در اوج گرمای تابستان از زندگی و سفارش های غیرحضوریتان کیف کنید.

البته برای مشتریان امکان بازدید حضوری را هم داریم اگر تمایل دارید محصولاتمان را از نزدیک ببنید بفرمایید، در خدمتتان هستیم.

برسو

جهت دریافت مشاوره و یا خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کم توانی پایان زندگی نیست آن را با توانخواهی جایگزین کنید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 7 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید